Jacob Daniel יעקב דניאל

CV

SHOWREEL

English

עברית

ת.לידה:  25/12/79

גובה: 1.74

צ.עיניים: חום

צ.שיער: חום


הכשרה:

בוגר בית ספר למשחק מיסודו של יורם לוינשטיין 

שפות:

עברית

אנגלית

ערבית


טלוויזיה:

"פאודה" עונה 3 – בימוי: רותם שמיר, תפקיד: אלי

"הדבר הגדול המיוחד" – בימוי: שמואל חיימוביץ', תפקיד: אורון

"שב"ס" – בימוי: אורן שקדי, תפקיד: ברטוב

"מלכות" – בימוי: אמיר מן, תפקיד: אלישע

"אוטונומיות" – בימוי: יונתן אינדורסקי, תפקיד: אשר

"אילת" – בימוי: אביעד קידר, תפקיד: פופאי

"על הספקטרום" – בימוי: יובל שפרמן, תפקיד: שמעון הדתי

"לא הכל ורוד" – בימוי: אליאור אמסלם, תפקיד: אח של תום

"להעיר את הדב" – בימוי: קרן מרגלית,  תפקיד: שי

"פאודה" עונה 2 – בימוי: רותם שמיר, תפקיד: אלי

"מטומטמת" עונות 1-3 – בימוי: שי קפון, תפקיד: מוריס 

"שרה שטיין" – בימוי: מתיאס טיפנבכר, תפקיד: יורם

"בתולות" – בימוי: אדם סנדרסון, תפקיד: מוריס רג'ואן

"בני ערובה" עונות 1+2 – בימוי: עומרי גבעון ורותם שמיר, תפקיד: ציון

"פאודה" – בימוי: אסף ברנשטיין, תפקיד: אלי

"שכונה" – בימוי: אורן שקדי, תפקיד משנה

"הרומן שלי עם דאעש" – בימוי: דימה קונופלוב, תפקיד: אוסמה

"הרודן" – בימוי: , תפקיד: קאזים

"הבורר 4" – בימוי: שי כנות, תפקיד: קפח

"אליפים" – בימוי: אורן שקדי, תפקיד: יניב

"המיוחדת" – בימוי: עודד רסקין, תפקיד: אבי ביאג'ו

"עבודה ערבית 3" – בימוי: שי קפון, תפקיד: איציק

"אלנבי" – בימוי: אסף ברנשטיין, תפקיד: ציון

"2.3 בשבוע" – בימוי: שחר ברלוביץ', תפקיד: עידן

"אמאל'ה 3" – בימוי: רם נהרי, תפקיד: שרון מצליח

"תעשה לי ילד" – בימוי: יובל שפרמן, תפקיד משנה

"החברים של נאור" – בימוי: נאור ציון, תפקיד: ג'קי מלכה

"בובות" – בימוי: שי קפון, תפקיד: שמואל בן זכאי


קולנוע:

"פנחס" – בימוי: פיני טבגר, תפקיד: שמעון

"הלילה הארוך" – בימוי: נדב שירמן, תפקיד: יעקב

"המורה לאנגלית" – בימוי: יובל אדלר, תפקיד: ארן

"פרא אציל" – בימוי: מרקו כרמל, תפקיד: יפת

"מראות שבורות" – בימוי: אמרי מטלון, אביעד גבעון, תפקיד: סיטון

"יום רגיל" – בימוי: לי גילת, תפקיד: בבר

"פוקסטרוט" – בימוי: שמוליק מעוז, תפקיד משנה

"געגוע" – בימוי: שבי גביזון, תפקיד: ציון

"דרייבר" – בימוי: יהונתן אינדורסקי, תפקיד משנה

"מה בא אחרי הלילה" – בימוי: נטע שניצר, תפקיד: העורב

"אבינו" – בימוי: מני יעיש, תפקיד: מחלוף

"הפורצת" – בימוי: הגר בן אשר, תפקיד: מכונאי

"נמל בית" – בימוי: ארז תדמור, תפקיד: דוד אלפסי

"חדרי הבית" – בימוי: איתן גרין, תפקיד: אליקו

"גיבורה" – בימוי: יסמין שרייר־עוזרי ,תפקיד: חזי

"אשת השגריר"– בימוי: דינה צבי ריקליס, תפקיד משנה

"מיומנו של צלם חתונות" – בימוי: נדב לפיד, תפקיד: הבעל

"חם" – בימוי: יותם גנדלמן, תפקיד: אסי

"שושנה חלוץ מרכזי" – בימוי: שי כנות, תפקיד: שוקולד

"את לי לילה" – בימוי: אסף כרמון, תפקיד ראשי – זוהר

**מועמד לפרס שחקן משנה 2014

"מנתק המים" – בימוי: עידן הובל, תפקיד: חגי

"וביום השלישי" – בימוי: משה אבגי,  תפקיד: אביהו

"נר הלילה" – בימוי: עופר רוזנמן, תפקיד ראשי

"אליקו" – בימוי: מני יעיש, תפקיד משנה

"מוקי בוערה" – בימוי: סלבה ולנה צ'פלין , תפקיד: בובו

"ימי התשובה של רחמים חנוכה" – בימוי: אריאל בנבג'י, תפקיד ראשי


תיאטרון: 

"אהבת מוות" – תיאטרון בית לסין. בימוי: גלעד קמחי

"גלנגרי גלן גרוס" – תיאטרון חיפה. בימוי: משה נאור.

"המתנחל" – תיאטרון תמונע. בימוי: יגאל זקס

"בקופסאות בטון" – תיאטרון דימונה. בימוי: יפתח קליין

"גרסת הבמאי" – תיאטרון דימונה. בימוי: נועה רבן קנולר

"ילד הכרובית" – תיאטרון דימונה. בימוי: נועה רבן קנולר

"מועדון הקופים הירוקים" – תיאטרון תמונע. בימוי: לי גילת 

"ריצ'רד השלישי" – תיאטרון תמונע. בימוי: עודד ליטמן

"חי בסרט 2" – תיאטרון חיפה. במאי: שמעון מימרן

"אגדת סוף עונה" – תיאטרון הקיבוץ. בימוי: איל צ'רנוביץ

"מעשיית חורף" – סטודיו יורם לוינשטיין. בימוי: נויה לנצ'ט

"קרום" –  סטודיו יורם לוינשטיין. בימוי: אלברט כהן

"רשומון" – סטודיו יורם לוינשטיין. בימוי: רפי ניב

"עד 120" – סטודיו יורם לוינשטיין. בימוי: אורלי רבניאן

"קפצונים" – סטודיו יורם לוינשטיין. בימוי: גיל צרנוביץ


פרסומות:

AVIS   השכרת רכב 


שונות:

שירות צבאי – לוחם ביחידה מובחרת

YAAKOV ZADA DANIEL

CONTACT:

yaakovzadadaniel@gmail.com


Rinat Eithan – Ilan Zahler Management

rinat@rinatveilan.co.il

+972-542222152


Born: 1979 in Holon, Israel

Nationality: Israeli

Height: 5’ 8’’

Figure: athletic/slim

Hair Color: brown

Eye Color: brown

Vocal Range: baritone

Languages: Hebrew, Arabic, English


EDUCATION / TRAINING:


2016 Ivana Chubbuck Masterclass

2015 Screenwriting Masterclass Asaf Zippor

2003-2006 Yoram Levinstein Acting Studio, Tel Aviv, Israel


TELEVISION:


2020 Fauda (Season 3) Eli

2020 The Next Big Thing Oron

2019 Dumb (Season 3) Morris

2019 Shabas Bartov

2018 Malkot Elisha

2018 Not What You Think Supporting

2018 Autonomies Asher

2018 - On the Spectrum Shimon

2018 Eilat Popeye

2018 Sleeping Bears Shay

2018 Der Tel Aviv Krimi Supporting

2017 Betoolot Maurice Reguan

2017 Dumb (Season 2) Morris

2017 Fauda (Season 2) Eli

2016 - Dumb Morris

2013-2016 Hostages Tzion

2015 - Fauda (Season 1) Eli

2015 Shchuna Supporting

2014-2015 HaRoman Sheli Im Daesh Osama

2014 Tyrant Kazim

2013 Ha-Borer (Season 4) Dvir Kapach

2013 Alifim Yaniv

2012 Special Ops Supporting

2012 Arab Labor Itzik

2012 Allenby St. Tzion

2011 2.3 BeShavua Idan

2009 Naor's Friends Supporting

2008 Ima'lle Sharon

2008 Ta'ase Li Yeled Supporting

2007 Bubot Shmuel


FILM:


TBA Pinchas Shimon

TBA The Longest Night Yaakov

2019 The Operative Aran

2018 An Ordinary Day Beber

2018 Broken Mirrors Siton

2018 Noble Savage Yeffet

2017 What Follows the Night (Short) Lead

2017 Foxtrot Supporting

2017 Ga'agua Supporting

2017 Before Memory Supporting

2016 The Burglar Supporting

2016 Home Port Supporting

2016 Hadrei HaBeit Supporting

2016 The Ambassador's Wife (Short) Supporting

2016 Myomano Shel Tzlam Hatonot Supporting

2015 Hot Assi

2014 Kicking Out Shoshana Supporting

2014 Next to Her Lead

2012 Menatek Ha-maim Supporting

2011 And on the third day Supporting

2010 Ner Halayla (Short) Lead

2008 Eliko (Short) Supporting

2008 Muki Boara Supporting

2008 Yamei hatshuva shel Lead

Rachamim Hanukka


THEATER:


2019 Lady Amar Supporting Tmuna Theater, Tel Aviv

2016-2018 Love of Death Supporting Beit Lessin Theater, Tel Aviv

2016 Glengarry Glen Ross John Williamson Haifa Theater

2016-2018 The Settler Lead Tmuna Theater, Tel Aviv

2015 Concrete Boxes Lead Dimona Theater

2013 The Director's Cut Lead Dimona Theater

2012 Cabbage Boy Supporting Dimona Theater

2010 The Little Green Monkey Club Lead Dimona Theater

2008 Richard III Duke of Buckingham Tmuna Theater, Tel Aviv

2003-2006 Various Productions of the Yoram Levinstein Studio


SPECIAL SKILLS:

Special Forces Unit, Krav Maga, soccer, drivers license


AWARDS:

2016 Best Supporting Actor Won Award of the Israeli Fringe Academy

2014 Best Supporting Actor Nominated Award of the Israeli Film Academy
Next to Her